< LIEBERT SMART ONLINE UPS 10000VA RACK/TOWER UPS - GXT4-10KRT230E - 9shop9
Dark Light
LIEBERT SMART ONLINE UPS 10000VA RACK/TOWER UPS – GXT4-10KRT230E
Power Rating
10000 VA / 9000 W
Input Voltage
230 VAC
 Output Voltage
220 / 230 / 240 VAC